Utviklingsavdeling

Utviklingsavdelingen samarbeider tett med enhetene i helse- og omsorgstjenestene. Grimstad frivilligsentral er en del av Utviklingsavdelingen.

Utviklingssenter for sykehjem og hjemmetjenester (USHT) i Aust Agder er sentralt plassert i Utviklingsavdelingen.  Flere ansatte i Utviklingsavdelingen har en rolle i USHT Aust-Agder.

Ansatte utviklingsavdelingen
Ansatte utviklingsavdelingen
Ansvarsområde Navn E-post
Leder av utviklingsavdelingen og utviklingssenteret Silje Bjerkås silje.bjerkas@grimstad.kommune.no
Fagutvikler Sølvi Jacobsen Bryn solvi.jacobsen.bryn@grimstad.kommune.no
Prosjektleder Sammen om kvalitet og forbedring Marit Bolstad Tveide marit.bolstad.tveide@grimstad.kommune.no
Rådgiver USHT Åshild Berg Kaldestad ashild.berg.kaldestad@grimstad.kommune.no
Prosjektleder Agder Living Lab Kathrine Melby Holmerud kathrine.melby.holmerud@grimstad.kommune.no
Demenskoordinator Birgitte Nærdal birgitte.naerdal@grimstad.kommune.no
Fagutvikler Merethe A. Land merethe.a.land@grimstad.kommune.no
Rådgiver USHT/ helsefremmende hjemmebesøk Berit Westbye berit.westbye@grimstad.kommune.no
Kreftkoordinator/lindrende koordinator Pia Sætra pia.saetra@grimstad.kommune.no
Frivilligsentralen Kristin Sigmnond kristin.sigmond@grimstad.kommune.no
Frivilligsentralen Natalia Hepnerova natalia.hepnerova@grimstad.kommune.no
Fant du det du lette etter?

Kontaktinfo

Utviklingssenteret for sykehjem og hjemmetjenester

Adresse
Jon Lilletuns vei 3
Bygg F – 3. etasje
4879 Grimstad

Avdelingsleder
Silje Bjerkås
Telefon 908 20 203