Foreldrerådets arbeidsutvalg (FAU) ved Fevik skole

Foreldrerådets arbeidsutvalg (FAU) består av en foreldrerepresentant for hvert trinn, med personlig varamedlem. Foreldrerådet kan ta opp alle saker som gjelder elevenes skolegang og saker som berører samarbeidet skole/hjem.

Referatene legges ut i Itslearning.

Foreldrerådets arbeidsutvalg skoleåret 2018/19

1. trinn:   Anne Kirsten Galteland - mobil 918 35 570 - anne.kirsten.galteland@grimstad.kommune.no
Vara: Randi Løndal Hansen - mobil 414 29 101 - randi_alh@hotmail.com

2. trinn: Elin Larsen - mobil 979 71 237 - elin_hudterapeut@yahoo.no
Vara: Karina Lind - mobil 901 98 880 - karina.lind@if.no

3. trinn: Truls Osmundsen - mobil 924 69 139 - truls.osmundsen@gmail.com
Vara: Cathrine Zehetner - mobil 950 21 016 - cathrine_87@hotmail.com

4. trinn: Jan Harald Johansen - mobil 950 25 904 - JanHarald@gmail.com
Vara: Ingvild van den Beld - mobil 922 57 774 - ingvdb@broadpark.no

5. trinn: Kim Solberg - mobil 977 98 530 - Kim.solberg@outlook.com
Vara: Cathrine Sandberg - mobil 918 60 809 - Sandberg_cathrine@hotmail.com

6. trinn: Birte-Kristine Laukvik - mobil 901 27 884 - kristidr@hotmail.com
Vara: Ingeborg Larsen - mobil 917 26 145 - Ingeborg.larsen@grimstad.kommune.no

7. trinn: Svein Ivar Trondahl  - mobil 924 08 053  - Si-trond@online.no
Vara: Ingvild van den Beld  - mobil 922 57 774  - ingvdb@broadpark.no
           
8. trinn:
 Guttorm Fevang - mobil 918 81 014 - Guttorm.fevang@arendal.kommune.no
Vara: Unni Ljosdal - mobil 473 71 808 - Unni.ljosdal@arendal.kommune.no

9. trinn: Andre Pedersen - mobil 917 68 804 - andrefrafevik@gmail.com
Vara: Øyvind Pedersen - mobil 905 89 055 - oepeder@online.no

10. trinn: Håvard Ryengen - mobil 416 95 277 - haavardryengen@gmail.com
Vara: Mette Seljåsen - mobil 994 99 545 - Mette.Liv.Seljasen@grimstad.kommune.no

FAU-vedtekter

Fant du det du lette etter?