Stab barnehage og skole

Leder

Oppvekstsjef Arne Mowatt Haugland
Mobil: 473 35 777 
E-post: Arne.Mowatt.Haugland@grimstad.kommune.no

Rådgiver barnehage
Tove Lyngedal

E-post: tove.lyngedal@grimstad.kommune.no

Rådgiver barnehage
Katharina Johnsen
E-post: Katharina.Johnsen@grimstad.kommune.no
Telefon: 901 08 664

Rådgiver i skoleutvikling
Anette Meling

E-post: Anette.Meling@grimstad.kommune.no
Telefon: 37 25 03 43

Rådgiver i skoleutvikling
Hogne Rydningen
E-post: hogne.rydningen@grimstad.kommune.no

Prosjektleder Helsefremmende barnehager og skoler (HBS)
Eva Carmen Jenssen
E-post: eva.carmen.jenssen@grimstad.kommune.no

Lesepedagog
Anika Buksholt
E-post: anika.v.buksholt@grimstad.kommune.no

Fant du det du lette etter?